YAZI HEADER REKLAM ALANI
köfte tarifi hakkımızda

Hakkımızda

YAZI ÜSTÜ REKLAM ALANI

Köfte Tarifi, 2019 yılında tarif alanında niş olarak çalışmalarını sürdürmeyi amaçlamış bir Köfte Tarifi sitesi olarak yayınlarına başlamıştır. Yemek tarifleri arasında milyonlarca varyasyonun olması nedeniyle ve niş tarif sitelerinin az oluşunu göz önünde bulundurarak tek bir alanda tarif yayını yapmaya başlamıştır. Dünya’da ve Türkiye’de ki köfte çeşitlerine bakılmasıyla birlikte yüzlerce köfte çeşitleri olmasından dolayı köfte tariflerinin yayına alınması uygun görülmüştür.

En çok sevdiğiniz, bayılarak yediğiniz köftelerin nasıl yapıldığını ; daha önce hiç duymadığınız köftelerin çeşitlerini ; köfte tarifi ile hazırlamış olduğunuz nefis köftelerin yanında hazırlayabileceğiniz muhteşem yemek tariflerinin de olacağı muhteşem bir tarif sitesi içerisindesiniz. Şimdilik sadece yöneticiler tarafından tarifler yayına alınıyor olsa da yakın zamanda kullanıcıların da üyeliklerini oluşturarak diledikleri gibi kendilerine has tariflerini yayınlayabilecekleri bir site haline geleceğiz. Aynı zamanda en çok tarif yayınlayan tarif sahibi de ayın köfte ustası olarak seçileceği bir sistemle karşınızda olacağız.

Köfte tarifi sitesi olmamızın yanında aynı zamanda yemekle ilgilenen herkesin mükemmel bir sosyal platform olmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca ayın köfte ustası seçilen ve tarifi en çok beğenilen ilk 5 üyelerimize sürpriz hediyelerin dağıtılacağı, aktivitesi bol olacak bir tarif sitesi olmayı hedefliyoruz.

Biz sizinle olmaktan fazla mutluluk duyacağız ! Peki ya siz ?

YAZI ALTI REKLAM ALANI
×

Bir Şeyler Ara